Bug v daily build?

Založil Ota Trkola, 21. 08. 2009, 11:52:53

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Ahoj, mám větší problém. Právě se snažím na jeden počítač nainstalovat Debian Squeeze daily z 10.8.2009 architektura i386. Problém je v tom že po nabootování a po té co vyberu Graphical install, zčerná obrazovka a je konec. ISO jsem stahoval pro jistotu znova, výsledek stejný, vyzkoušel jsem i jiné PC a jinou vypalovačku. Mám tento problém sám nebo je to bug? Nicméně nevím jak tam Squeeze momentálně dostat.

MartenP

Zkoušel jsem to předevčírem a bylo to to samé. A poněvadž jsem systém potřeboval hned, sosnul jsem Lennyho a povýšil na Squeeze.

Ota Trkola

#2
Díky za odpověď. Jen by mě zajímalo, jak je možné, že již 10 dní je ke stažení nefunkční ISO... To je docela ostuda. Nicméně raději tam nechám Lenny 5.02a.

MartenP

Je to podivuhodné, ale nutno podotknout, že od dailybuildů bych ani nečekal stoprocentní funkčnost. A uživatel očekávající stoprocentní funkčnost asi nebude stahovat testing.

Tomas Jancik

A co udela textova instalace?

MartenP


Ota Trkola

Taky černo. Už to nebudu řešit, je tam Lenny a je klid, stejně jsem měl poslední dobou se Squeeze jen samy problémy.

Firzen

Ano, taky jsem zkoušel myslím ve stejný den, a taky černo. Nic nepomohlo.
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Nyní můžete počítač bezpečně vypnout.

MartenP

Týdenní buildy by měly být v pohodě.

Ota Trkola

Poslední build jsem zkoušel a už instalace běží. Nicméně pořád mi po startu vybíhá chyba s kterou si nevím rady. Prostě na testing teď kašlu, nerozumí si s mým PC. Zůstávám na Lennym, ten mi funguje bezvadně.

MartenP

Tak pokud ti vše funguje a vyhovuje, tak asi není důvod povyšovat. Já hlásím bezchybný provoz až se Squeezem.

Ota Trkola

Jediné co mi trochu vadí, tak je stará verze Iceweasel a Exaile v zabugovaný verzi 2.11. Obojí ale jde řešit.

MartenP

To rozhodně. Stačí si počíst o pinningu.
http://wiki.debian.org/AptPinning

Ota Trkola

Používám sice jinou metodu, ale výsledek je stejnej.