instalce gnome 3.12

Založil tribalcz, 27. 03. 2014, 14:14:26

Předchozí téma - Další téma

hans_

Ja ted nabootoval do gnome classic a vypada to moc hezky. jen se mi to zda trochu pomalejsi, tak uvidim. zitra v praci to prozenu testem a uvidim. ale moc hezkej merge gnome shellu a stare dobre gnome 2

hans_

Tak uz to bude skoro tyden co mam Debian Jessie s prostredim Gnome Classic a nemohu si to vynachvalit. Vse bezi jak ma. Zpocatku se mi prostredi zdalo trochu zabrzdene, ale zjistil jsem, ze mi nejak doma blbne wifi router. Jinak v praci (vyvoj v Jave - tzn. nekolik spustenych Eclipse, Oracle XE, SQLDeveloper atd.) to slape svizne a bez jakychkoliv problemu.

marp

Po menších peripetiích (pořád mi nešel nainstalovat Debian 8 Jessie pomocí netinstal ISO, nakonec se to po úpravě BIOSU - změna z EFI na Legal - podařilo, ale systém byl s prostředím XFCE, kde nefungovalo root heslo zvolené při instalaci, takže nešel spustit ani Synaptic) jsem nainstaloval Debian 7.6 Wheezy, vzápětí upravil sources.list přepsáním z wheezy na testing a upgradoval podle návodu zde na fóru. Nyní mám tedy již Debian 8 Jessie 64bit s Gnome Shellem 3.12.2 a systém zatím vypadá a funguje naprosto spolehlivě a stabilně.
Chci se optat, než dojde k oficiálnímu vydání Jessie, jestli budu muset upravovat sources.list přepsáním z testingu na jessie, abych měl stabilní verzi Debianu a nikoliv testovací?
Marek Marp Pszczolka
Lenovo B590 + Debian 10 Buster

Ota Trkola

Pokud chceš po vydání Jessie zůstat na tomto novém stable vydání, musíš v sources.list zaměnit výraz testing za jessie. po vydání Jessie budeš moci použít i stable, což nyní nemůžeš, protože by jsi měl repozitáře pro Wheezy.

marp

Díky moc za odpověď.
Marek Marp Pszczolka
Lenovo B590 + Debian 10 Buster