Mám VPS, ale neumím s ním [Pomoc=Odměna]

Založil Chronix, 25. 02. 2010, 13:46:16

Předchozí téma - Další téma

Pomůžete mi?

Ano
0 (0%)
Ne
1 (100%)

Celkem hlasů: 1

Chronix

Dobrý den,
mám VPS (virtual private server) na pipni.cz
Bohužel ho neumím používat. Chci na tom zprovoznit internetové rádio a to za pomoci programu icecast, který lze použít i na Linux konrétně debian. Moje distribuce na VPS je Linux Debian a právě proto se obracim na Vás, na zkušenější uživatele. Jako odměnu za kompletní spuštění a vysvětlení principu a ovládání nabízím práci jako moderátor na rádiu (IW Rádio někteří znají). Máme potíže s playlistama, konrétně přes noc, a tak potřebuji zprovoznit právě na virtuálním serveru tento prvek, icecast. Jako odměnu nabízím dále 10GB na Czshare.cz. Jsem celkem přizpůsobivý člověk a dobře chápu, a tak pro mě nebude problém se něco naučit. Ovšem to ale potřebuji vyložit srozumitelně. Internetové rádio na linux debian funguje. Ověřil jsem si to a řada lidí toho využívá dodnes. Bohužel VPS je pouze konzolové verze, a tak se v tom nevyznám a podpora je pouze pro placený VPS. Kontakt na mě je ICQ 448635002, Skype Chronixx007 a email chronix@chronix.cz. Lidé na tomto foru jsou pro mě jediná a také poslední možnost. Děkuji za případné odpovědi a zájem.

S pozdravem a přáním pěkného dne Chronix.