World of Warcraft

Založil jaja, 07. 11. 2010, 16:14:25

Předchozí téma - Další téma

jaja

Ahoj, zrovna jsem přešel z ubuntu  na debian queez amd64 a mám tu takový malinkatý problémek s wine grafikou nvidia GTX260 a wow 121. Hlásí mi to již známou chybu


This application has encountered a critical error:

ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception
Program:   C:\Program Files\World of Warcraft\WoW.exe
Exception:   0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 0023:0063A915

The instruction at "0x0063A915" referenced memory at "0x00000054".
The memory could not be "read".


WoWBuild: 5875
Můžete mi prosím poradit, nebo nasměrovat někam (raději na cs) kde je tohle vyřešeno?


wine 1.1.42
nvidia driver 195.36.24
Počítačům nerozumím, jen si s nimi rád hraji. (tedy něco jako s děvčaty)

koljin

Citace od: jaja kdy 07. 11. 2010, 16:14:25
...

Já svoje problémy s hrama a winem řešil přechodem z amd64 na i386... Ale chyby, který to psalo mně, vypadaly jinak (a navíc to neni zrovna dvakrát schůdný řešení). Takže googli a hledej. A nebo třeba se tu najde někdo, kdo hraje wowko, už se s tim potkal a poradí ti :)

Erich Stark

Ja tiez hravam wow, ale na linuxe som to este neskusal, a mozem sa pochvalit ze tuto chybu mi ukazalo aj na windowse :-D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

jaja

To že to funguje na 64 vím na ubuntu 10.04 mi to šlapalo. Jak to zatím vypadá tak je to verzí ovladaše grafiky. Ale nevím to jistě, holt moje angličtina není tak dobrá.
Tak mám asi jen tyhle možnosti:
             - použiju novou verzi ovladače karty (pokud ano tak doufám, že dojde v aktualizacích) -- pokud je to grafikou
             - dostáhnu aktualizace wow s datadisky a budu doufat, že alespoň ty poběží  -- pokud je to ve hře
             - počkám na novu verzi wine -- pokud je to ve wine
             - vzdám to a budu pařit jen Regnum :-)
Počítačům nerozumím, jen si s nimi rád hraji. (tedy něco jako s děvčaty)

koljin

Citace od: jaja kdy 07. 11. 2010, 20:22:29
To že to funguje na 64 vím na ubuntu 10.04 mi to šlapalo. Jak to zatím vypadá tak je to verzí ovladaše grafiky. Ale nevím to jistě, holt moje angličtina není tak dobrá.

Mně moje oblíbený hry taky šlapaly na jinym 64bit distru. Navíc sem měl jinou verzi wine a ovladačů. Ubuntu má sice k debianu asi blíž než mandriva, ale pořád tam může bejt spousta věcí jinak nastavená. Holt zkus jiný drivery, jinej wine a hlavně jiný hry... Držím palce :)