Rhythmbox & mp3

Založil assual, 04. 05. 2009, 18:28:52

Předchozí téma - Další téma

assual

Zdravím, běžím pod Debianem Lenny a v rhythmboxu mě nefunguje mp3 formát, různé gstreamer pluginy už jsem zkoušel, ale nevím jestli ty správné =) tak vás jako správný BFU prosím o radu.  :)

Erich Stark

Nechces radsej skusit kvalitnejsie prehravace? :)

vlc, mplayer, xmms, alebo exaile ?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Peter Kotrčka

rhythmbox je kvalitny prehravac, ale...

urcite si skusal gstreamer pluginy a restart prehravaca?

inde ti to mp3 prehra (myslim nieco ine, co je zavisle na gstreamer - napr. totem)?

assual

#3
Tak se nakonec problém naskytl jinde, přehrávat mi jde, ale jak jsem zkoušel přidávat a odstraňovat různé balíky (Gstreamer, Xine...) tak jsem si nejspíš odebral jednu z důležitých součástí :-\. Problém je nyní následující: Když chci cokoliv přehrát z vyměnitelného média (iPod, DVD, CD s hudbou...) tak mi to napíše v jakémkoliv přehrávači, že cesta nebyla nalezena a podobné hlášky. Tudíž jsem usoudil, že jsem nejspíše odstranil nějaký balík s podporou přehrávání z vyměnitelných médií. To je můj nynější problém. Pokud se najde dobrá duše schopná rady, zastihnete mě spíše na jabberu: ***, případně ICQ: ***. Toto fórum pravidelně nenavštěvuji. Díky

Erich Stark

Neskusal si nainstalovat nejaky novy prehravac?
napr mplayer alebo vlc, vies az tam nieco chyba tak to mozno doinstaluje s tym nie?
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."