Nefunguje zvukovka - navrat do vychoziho nastaveni

Založil gekoncik, 10. 07. 2011, 01:22:36

Předchozí téma - Další téma

gekoncik

Ahoj,

mam nove nainstalovany system, pri vlozeni sluchatek do pocitace hraje zvuk jak z PC tak z sluchatek, tak jsem si otevrel nastaveni zvuku a snazil se to nejak nastavit.. Vysledek je ten ze nejde zvuk vubec, pokusil jsem zmenit nastaveni zpatky, ale neuspesne, nevite jak obnovit vychozi nastevani zvukove karty, popripade jakekoliv jine? Dekuji

Bum

Spusti v terminali alsamixer a kukni ci tam nemas nejake volby vypnute.
A co sa tyka sluchatiek tak musis pridat nejaky riadok do alsa.conf. Kukni fora na ubuntu. Ja som tam nasiel na svoje msi navod. u mna to funguje trochu divne ale nerypal som sa v tom viac ako bolo nutne. Ked dam predvplbu auto mam taky divny zvuk ale dokazem nahravat z externeho mikrofonu cisty zvuk. Ked dam volbu urcenu na moje msi tak mam krasny zvuk a funguju aj sluchatka ako maju. :) . Ale zvuk z externeho Mikrofonu nahravam raz za rok tak ma to az tak netotok.


gekoncik

Jo super tamto mi uz funguje, ale snazim se najit nejaky navod aby mi sel zvuk jen z repracku nebo ze sluchatek nevis o nejakem?

Bum

skus ubu forum. je to tam pekne popisane. ja pisen teraz od jazera z telefonu a zhlavy nevycarujem navod. forum.ubuntu.cz/index.php/topic,52998.0.html