článek pro debian-linux.cz

Založil Migilenik, 16. 10. 2010, 17:02:11

Předchozí téma - Další téma

Migilenik

Zdravíčko, spáchal jsem malej článkonávod ohledně nvidia driverů pro debian. Původně jsem chtěl požádat o vydání na abclinuxu, ale když se to tu teda opět probudilo k životu rád bych to vydal tady. Komu se mám hlásit?
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Migilenik

#1
oooooo pomalu na mě, ještě mě vystrašíte  ;D

Ja nejsem nějak aktivní pisatel, a ikdyž linux používám už pár let, nejsem žádný odborník. Sem tam píšu zprávičky pro openoffice.cz a nebráním se ani sem tam psát tady. Navíc debian je pro mě rozhodně zajimavější než OOo takže proč ne, ale za redaktora bych se nepovažoval, na to sem lidově malý pívo. Ale pokud by se to dalo přeformulovat na přispěvatele proč ne.  ;)

Jinak musím mu opravdu psát, nebo stačí počkat až se sem podívá (chovám mírnou averzi k mailům ;D ) ?
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Migilenik

Citace od: Roman Horník kdy 16. 10. 2010, 17:26:04
Nevykej mi, to se nedělá ;D

Nikdo Tě nenutí napsat 10 článků za den, můžeš bejt třeba "pomocnej" redaktor a napsat článek jednou za uherskej rok, je to jenom o domluvě.
Můžeš počkat, až sem nakoukne, nebo mu napiš PM- to je jistější.
Dobře pokusím se, ale nic neslibuju, ja většinou tykám a vykám obráceně něž bych měl, sorry :-D

Jinak dobře, rád se stanu členem vašeho týmu, když to je o té domluvě  :) .
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Ota Trkola

Proč ten návod jednoduše neuveřejníš tady foru v sekci Tipy, triky, návody? ;)

Migilenik

Nějak trpím představou, že články patří na web, a ne na forum. Navíc pokud ma mít ten web nějakou návštěvnost, měl by mít víc než odkaz na forum  :) .
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Ota Trkola

Tak mi ten článek pošli a uvidíme.

Ota Trkola

#6
Článek přesunut do patřičné sekce, lock + přesun do trezoru.