world of tanks problémy se spuštěním

Založil tribalcz, 01. 02. 2014, 12:03:43

Předchozí téma - Další téma

tribalcz

Zdravím potřeboval bych si nainstalovat hru World of Tanks kterou jsem instaloval přes app play on linux jelikož mi wine tuto hru odmítal spouštětlauncher hry se spustí ale po několika vteřinách cca 30s to ukáže hl ášku An unhalded exception is occured the aplication will be restarted setkal se již někdo s tím a ještě bych měl dotaz k app playonlinux nainstalovalo mi to samo odpad jménem internet explorer je to pro tuto app důležité nebo ho mohu s klidem smazat??

Meny

Měl jsem stejný problém když jsem instaloval WoT přes wine. Posutpoval jsem podle návodu na oficiálních stránkách http://worldoftanks.eu/cs/content/soft/pc_programs/1311/ .Nainstalovat jsem několik knihoven u konfigurace wine, ale výsledek byl neúspěšný. Nakonec jsem sáhl po PlayOnLinux a instalace klienta se rozjela parádně.

Nemám moc výkonnou grafiku v notebooku a tak byla hra automaticky nastavena na nejmenší detaily. Ke zlepšení detailů mě to nepustilo. Na stejném PC jsem instaloval WoT na OS Windows 7. Instalace proběhla v pořádku a doinstalovaný directX razantně zlepšil kvalitu hry. Nemyslím si, že je GNU/Linux určen pro hraní náročných her, ale pro efektivní práci s daty.